EK ÖZELLİKLER

Google Login Entegrasyonu   200,00 TL + KDV

Google ile bağlan butonunu sitenize ekleyerek müşterilerinizin e-ticaret sitenize üyelik işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz. Müşterileriniz üyelik formunu doldurmak zorunda kalmadan sadece Google ile bağlan butonuna basarak rahatlıkla üyelik yapabilirler.

Twitter Login Entegrasyonu   200,00 TL + KDV

Twitter ile bağlan butonunu sitenize ekleyerek müşterilerinizin e-ticaret sitenize üyelik işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz. Müşterileriniz üyelik formunu doldurmak zorunda kalmadan sadece Twitter ile bağlan butonuna basarak rahatlıkla üyelik yapabilirler.

Facebook Login Entegrasyonu   200,00 TL + KDV

Facebook ile bağlan butonunu sitenize ekleyerek müşterilerinizin e-ticaret sitenize üyelik işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz. Müşterileriniz üyelik formunu doldurmak zorunda kalmadan sadece Facebook ile bağlan butonuna basarak rahatlıkla üyelik yapabilirler.

Akıllı Telefona Uyumlu Site   1.500,00 TL + KDV

Firma ürünlerinin yada hizmetlerinin mobil cihazlara uygun olarak tasarlanan mobil uyumlu siteler yardımıyla satılması işlemi mobil e-ticaret olarak adlandırılmaktadır.Mobil e-ticaret esnasında kullanılan cihazlar kişisel bilgisayarlara göre kullanım yaygınlığının daha fazla olmasından ve daha kolay taşınabilmesinden dolayı daha avantajlıdırlar.Mobil e-ticaretin en büyük avantajı zaman ve mekandan bağımsız bir alışveriş kolaylığı sunmasıdır.

Farklı Hosting Kurulum Paketi   1.000,00 $ + KDV

Eticaret Sitesini kendi sunucularında yayınlamak isteyenler içindir. Yeni çıkan özellikler ve güncellemelerden 3 ay boyunca faydalanabilirsiniz.

Özel Tasarım Paketi   1.000,00 $ + KDV

E-ticaret Sitenizi kurumsal kimliğinize göre yeniden tasarlıyoruz. Tasarımlar sizin için uygun değilse o zaman kendi kurumsal kimliğiniz veya renklerinize göre yeni bir tasarım yaptırabilirsiniz.